Něco pro zasmání

12. říjen 2008 | 12.30 |
› 

zvířkohout

Farmář šel na trh a koupil kohouta pro své slepice. Nový kohout velkopansky přikročil ke starému kohoutovi a říká: "No, ty starý prďolo, je čas, abys šel do penze".
Starý kohout odpověděl: "Ale no tak, přece nemůžeš obsloužit všechny slepice. Podívej se, co to udělalo se mnou. Nech mi aspoň ty dvě staré v rohu."
Mladý kohout na to : "Zmizni, jsi vyřízený a já přebírám žezlo".
Starý kohout řekl: "Tak ti něco řeknu, mladý siláku. Budeme závodit kolem statku. Kdo vyhraje, bude mít exkluzivní práva na všechny slepice".
Mladý kohout se zasmál: "Nemáš žádnou šanci, starochu, takže abych byl fér, dám ti malý náskok".
Starý kohout se rozběhl a o 15 vteřin později za ním vyběhl mladý kohout. Běželi kolem domu a když přibíhali před přední verandou, mladý kohout doháněl starého.
Byl za ním sotva decimetr a už už ho měl. Farmář seděl na svém obvyklém místě na verandě a vidí, jak se kolem něj žene mladý kohout za starým. Sebral svoji pušku a zastřelil mladého kohouta. Smutně potřásl hlavou a řekl: "Sakra... už třetí kohout - teplouš tenhle měsíc..."

Z této historky plyne poučení: "Pozor na nás, starší... zkušenosti a vychcanost většinou vyhrajou nad mládím a rychlostí".

lidé15

Pýta sa turista baču:
- Bača, kde sa tu páli slivovica?
- Vidíte ten kostol?
- Vidím.
- Tak okrem neho všade.

lidéfrajer

Jde chlap z hospody kolem hřbitova a spadne do čerstvě vykopaný jámy a usne.
Ráno se vrací z hospody druhý chlap a taky jde kolem té jámy.
V tu chvíli se první chlap probudí a křičí:
˝Pomoc, pomoc, je mi zima?˝
A ten druhý chlap se nakloní, koukne dolů a zařve:
˝Tak proč se odhrabáváš???˝

lidé57

Manžel dorazil domů nečekaně brzo. Sundal boty, natáhl trepky, koukl do ledničky a nic v ni nenašel. Rozhodl se podívat, kde vězí jeho žena, ta mu snad poradí, co na zub. K svému velkému překvapení ji našel v posteli, rozpálenou, zpocenou ... "Co ti je, proboha," vylekal se. "Snad nejsi nemocná?" "Nevím," heká žena, "asi srdce... Běž k sousedům a rychle zatelefonuj pro pohotovost..." Muž vyběhne z ložnice a v předsíni málem zakopne o svého pětiletého syna. Ten ho chytí za nohavici: "Tatííí, tatííí, nahatej strejda je schovanej ve skříni..." Muž se zarazí, otevře skříň a tam sedí jeho nejlepší přítel, tak, jak ho pánbůh stvořil. "Ty ses asi zbláznil," vykřikne na něho. "Manželka má nejspíš infarkt a ty mi tady nahej strašíš děti!"

lidé145

Stěžuje si náměstek kolegovi na novou sekretářku. "Myslel jsem bůhví co to nebude a musím tedy říci, že moje stará je v posteli lepší. Schválně ji vyzkoušej." Za nějaký ten den se zase potkají a náměstek je zvědavý na názor kolegy a ten povídá: "Měl jsi pravdu, tvoje stará je lepší!"

lidé72

Manželka stojí večer v ložnici před zrcadlem a naříká,
(manžel leží naproti v posteli) a poslouchá:
"Pleť pomačkaná, prsa vytahaná, zadek jako vymačkanej pomeranč,
křečový žíly, vlasy mi nedržej...jsem odporná".
Celá zoufalá se obráti na manžela, aby jí řekl alespoň něco
pozitivního, a z lůžka se ozve:
"Na svůj věk ale velice dobře vidíš..."

image001image001image001

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře